poniedziałek, 31 marca 2014

Najpopularniejsze gry na PlayStation 3 i 4 w 2013 roku2013 to rok dość emocjonujący w świecie Sony. Premiera PlayStation 4, kilka solidnych gier na PlayStation 3 i nowości na najmłodsze dziecko Sony dały graczom sporo radości. Jak zwykle po zakończeniu roku kalendarzowego przyszedł czas na podsumowanie najlepszych i najbardziej grywalnych gier.
Jak kształtował się więc ten ranking?

Z roku na rok każdy z nas oczekuje od gier coraz więcej świeżości, więcej innowacji, jeszcze lepszych scenariuszy, głębszej muzyki i coraz ciekawszych bohaterów. Zapalony gracz juz po kilku minutach pozna czy założone cele zostały osiągnięte czy jest to gra, dla której warto poświęcić kilka nocy i czy ma ona szansę zostać bestsellerem. Oto lista tytułów, które bronią się same…

Gry na Playstation3:

 1. "The Last of Us". Na gali BAFTA gra zdobyła pierwsze miejsce aż w pięciu kluczowych kategoriach - gra roku, najlepsza przygodowa gra akcji, najlepszy dźwięk, najlepsza odegrana postać i najlepsza fabuła. Gra jest po prostu rewelacyjna. Długo trzeba szukać, aby znaleźć tak realistycznie nakreślone relacje między bohaterami, tak dobrą oprawę graficzną, tak ciekawą akcję i eksplorację w jednym. 
 2. GTA - Grand Theft Auto V. BAFTA nagrodziła ją jako najlepszy projekt roku, najlepszą grę sieciową i najlepszą grę brytyjską. Jest to podobno gra z największym budżetem w historii elektronicznej rozrywki. Kosztowała 260 milionów dolarów i - co najważniejsze - pieniądze te nie zostały zmarnowane. Każdy, kto w nią zagra juz po kilku minutach zauważy, że wirtualne życie poza granicą prawa jest niezwykle wciągające.
 3. Beyond - Two Souls. To tytuł dla miłośników wciągającej historii, bo ta zdecydowanie dominuje tu nad akcją. Gra porusza tematykę życia po śmierci. Odkrywamy w niej perypetie głównej bohaterki, związane z życiem niematerialnym. Przeżywamy razem z nią jej trudne dzieciństwo, okres dojrzewania, pierwsze miłości i zawody. Gra zdecydowanie oczarowuje animacjami postaci.


 


 Gry na Playstation 4:

 1. Call of Duty:Ghosts. To już dzisiąta gra z serii pierwszoosobowych strzelanek tworzonych przez koncern Activision. Najnowsza odsłona to próba połączenia elementów znanej już dotąd rozrywki z zupełnie nowymi rozwiązaniami. Nowością jest np. obecność w oddziale wyszkolonego psa, w tej części dużą uwagę przywiązano do zabawy wieloosobowej, a także pojawiły się nowe tryby zabawy sieciowej. Miłośnicy poprzednich części na pewno będą zadowoleni również z tej najnowszej, dlatego jeśli jest jeszcze ktoś, kto w nią nie grał, nie ma na co czekać. 
 2. Battlefield 4. To jedna z najlepszych strzelanek, w którą warto grać w Sieci. W tej części współczesny świat stoi na krawędzi wojny, a my możemy obserwować ją oczami żołnierza wysyłanego na kolejne misje specjalne. 
 3. Need for speed Rivals to kolejna odsłona gier, która pozwala wcielić się w uczestników nielegalnych wyścigów. To jeden z lepiej sprzedających się tytułów w 2013 roku i raczej nikomu nie trzeba go bliżej przedstawiać. Twórcy zaserwowali w tej części kawał solidnych, emocjonujących wyścigów i rywalizacji. Całość w dużo lepszej oprawie graficznej i muzycznej. Na uwagę zasługują dodatkowo ładniejsze i realistyczne krajobrazy, zjawiska pogodowe i oczywiście dopracowane do perfekcji modele aut.

 
 

2 komentarze:

 1. NFS rival tak sobie, CoD fajny. A xbox wygrywa nad plejem ;P


  _________________________________
  Potrzebujesz pomocy z zakresu SEO/SEM? Wejdź na pozycjonowanie stron wrocław

  OdpowiedzUsuń
 2. Call of Duty:Ghosts to nadal moja ulubiona gra :)
  Chociaż faktycznie XBOX ostatnio jest lepszy.

  Strategiczni.pl

  OdpowiedzUsuń